Uitslagen

6 april

Timmerbedrijf van Asselt - Mighty Midgets 6-0

Forza fietsen - Warmtestore 2-1

Bakkerij Schouten - Aucta 2-9

Coop - Otte Vastgoed 3-7

16 maart

Aucta - Forza fietsen 4-1

Warmtestore - Timmerbedrijf van Asselt 2-8

Mighty Midgets - Coop 4-6

Otte Vastgoed - Fierets vishandel 10-2

9 maart

Fierets vishandel - Mighty Midgets 2-5

Coop - Warmtestore 5-1

Timmerbedrijf van Asselt - Aucta 3-2

Forza fietsen - Bakkerij Schouten 2-5

23 februari

Bakkerij Schouten - Timmerbedrijf van Asselt 2-4

Mighty Midgets - Otte Vastgoed 7-6

Warmtestore - Fierets vishandel 4-8

Aucta - Coop 2-2

9 februari

Mighty Midgets - Aucta 1-3

Fierets vishandel - Forza fietsen 5-2

Otte Vastgoed - Bakkerij Schouten 9-2

Coop - Timmerbedrijf van Asselt 2-1

26 januari

Mighty Midgets - Warmtestore 3-4

Coop - Forza fietsen 4-1

Fierets vishandel - Bakkerij Schouten 4-2

Otte Vastgoed - Aucta 6-1

15 december

Aucta - Fierets vishandel 3-1

Warmtestore - Otte Vastgoed 3-3

Bakkerij Schouten - Coop 7-4

Forza fietsen - Timmerbedrijf van Asselt 1-7

24 november

Mighty Midgets - Bakkerij Schouten 5-5

Warmtestore - Aucta 1-6

Fierets vishandel - Timmerbedrijf van Asselt 0-4

Otte Vastgoed - Forza fietsen 3-1

10 november

Bakkerij Schouten - Warmtestore 1-3

Forza fietsen - Mighty Midgets 1-5

Timmerbedrijf van Asselt - Otte Vastgoed 3-2

Coop - Fierets vishandel 1-4

27 oktober

Mighty Midgets - Timmerbedrijf van Asselt 1-3

Warmtestore - Forza fietsen 5-0

Aucta - Bakkerij Schouten 7-1

Otte Vastgoed - Coop 9-3

13 oktober

Forza fietsen - Aucta 2-2

Timmerbedrijf van Asselt - Warmtestore 4-1

Coop - Mighty Midgets 1-4

Fierets vishandel - Otte Vastgoed 2-6

29 september

Mighty Midgets - Fierets vishandel 2-3

Warmtestore - Coop 1-8

Aucta - Timmerbedrijf van Asselt 1-1

Bakkerij Schouten - Forza fietsen 5-2

15 september

Timmerbedrijf van Asselt - Bakkerij Schouten 1-0

Otte Vastgoed - Mighty Midgets 7-2

Fierets vishandel - Warmtestore 1-4

Coop - Aucta 2-2

1 september


Aucta - Mighty Midgets 3-2

Forza fietsen - Fierets vishandel 3-1

Bakkerij Schouten - Otte vastgoed 2-9

Timmerbedrijf van Asselt - Coop 4-2